Zákaznícky servis

046 202 89 29

Po-Pi 08:30-16:30

O hračkách SES creative

Späť na články
Autor: Jaroslav Dátum: 19.09.2018 22:27:41 Komentáre: 0

SES Nederland je výrobca kreatívnych a vzdelávacích hračiek už viac ako 40 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1972 
rodinou Scholtz a od tej doby sa stala známou na svetovom trhu s hračkami.

Skôr, ako môže byť nový výrobok vyrobený, je potrebné ho vymyslieť. To sa deje v oddelení vývoja. Každý rok tu odborníci vyvinú okolo 75 produktov s ohľadom na najnovšie trendy. Akonáhle je nový výrobok vyvinutý, ide do laboratória, kde je jeho kvalita a bezpečnosť pozorne sledovaná. Vytvorené výrobky musia spĺňať veľmi prísne požiadavky a sú podrobené intenzívnemu testovaniu pomocou najnovšieho špeciálneho vybavenia. SES v súčasnosti dodáva na trh 500 rôznych výrobkov, ktoré sú predávané vo viac ako 70 krajinách sveta. Každý rok okolo 15 miliónov detí na celom svete využíva tvorivé a vzdelávacie produkty SES.

Bezpečnosť a kvalita sú pre SES veľmi dôležité. Jej produkty nesmú predstavovať žiadne riziko pre deti alebo životné prostredie. Všetky výrobky sú v súlade s medzinárodnými normami (EN-71). Každý výrobok je vyvinutý a vyrábaný spoločnosťou SES, s náležitým ohľadom na bezpečnosť a kvalitu všetkých produktov.

SES podporuje aj životné prostredie. K dispozícii je špeciálny ECO rad, krabice aj obaly sú vyrobené z recyklovaného materiálu všade tam, kde je to možné. Efektívna výroba a doprava tiež pomáha znížiť emisie CO₂.

Kreatívne myslenie a konanie je dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa. Produkty SES preto ponúkajú pozitívny stimul, ktorý pomáha deťom plne rozvinúť svoju kreativitu. Každé dieťa je od prírody aktívne, ochota učiť sa a záujem o objavovanie a rozvíjanie sa, preto je dôležité, aby dieťa dostalo príležitosť objaviť svoj talent. Produkty SES majú dobrý vzdelávací základ a majú zásadný význam pre rôzne vývojové etapy, ktorými každé dieťa prechádza. Aj keď každé dieťa sa vyvíja jeho vlastným tempom, postupnosť týchto vývojových etáp je rovnaký. Je dôležité vedieť, kedy dieťa je dieťa pripravené prijať nový krok vo svojom vývoji. Je potrebné ponúknuť mu správny produkt na podporu a stimuláciu  fyzického, duševného, citového a spoločenského rozvoja.

Hra s hračkami SES Creative je vždy zábava nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Hra je základnou potrebou detí a SES poskytuje optimálne možnosti. S produktami spoločnosti SES deti rozvíjajú svoju tvorivosť, zručnosti a vedomosti formou zábavy.

Zdroj: SES creative

Budeme radi ak nás podporíte zdieľaním článku na sociálných sieťach

Komentáre

Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.